درباره هومن مرتضوی

هومن مرتضوی، وکیل خانواده و استاد دانشگاه، دارای دکترای حقوق و کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد است.

آقای مرتضوی یکی از وکلای باتجربه ایرانی در کانادا و در شهر تورنتو است که در زمینه حقوق خانواده، حضانت کودک، طلاق و سایر پرونده های حقوق خانواده فعالیت میکند.

ایشان با تحصیلات در زمینه حقوق و وکالت و سالها تجربه در پرونده های مختلف خانواده مثل طلاق، نفقه و حضانت، به ایرانیهایی که ترجیح میدهند برای پرونده های طلاق و حضانت خود وکیل ایرانی و فارسی زبان داشته باشند کمک میکند.

هومن مرتضوی همچنین در دانشگاه هم تدریس میکند و همین امر باعث شده تا همیشه به روز باشد و بهتر بتواند به موکلان خود کمک کند.

هومن مرتضوی با دوره های متعددی که گذرانده و گواهی هایی که در برای فعالیت وکالت و تقبل پرونده های مختلف خانواده دارد، در دادگاه های خانواده در کانادا از موکلان خود دفاع میکند.

بعضی از دوره هایی که آقای مرتضوی گذرانده اند و گواهی ها و مجوزهایی که ایشان برای انجام امور وکالت در کانادا دارند را در زیر میبینید.

  • گواهی مهارت و انجام امور وکالت خانواده از دپارتمان حقوق اسگود هال که بخشی از دانشگاه یورک در کانادا است.
  • ایشان علاوه بر دکترای حقوق و کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد، چندین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های افتصاد و زبان انگلیسی هم دارند.

هومن مرتضوی جوایز متعددی برای پژوهشهایش دریافت کرده و همچنین برای کیفیت مستمر تدریس و تسلط به موضوعهایی که درس میدهد، جایزه تدریس از دانشگاه ویلفرید لوریل دریافت کرده است.